sadsad x
asdasd
İptal Ve İade

İptal ve İade Koşulları

-Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Özelleştirme yaptığınız ürünlerde alıcı kaynaklı sorunlardan dolayı (hatalı isim yazdırılması, yanlış fotoğraf yüklenmesi, yanlış not yazdırılması vs.) ürün/ürünlerin iadesini sağlanamamaktadır.

-İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali, faturası ve varsa tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden MNG Kargo'ya ait gönderi takip kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi Takip kodunuzu lütfen saklayınız.

-Tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

-İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ücret iade işleminiz gerçekleştirilir. Kredi kartı ile alışverişlerinizde kullanılan bankanın işlemlerine göre birkaç gün sürebilir.

-Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

-İade taleplerinizi Hesabım>İade taleplerim kısmında ya da (0312) 503 64 78 – (0542) 269 52 42 numaralı telefonlar aracılığı ile bildirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.